Biz Kimiz ?

Biz, reklamın her alanını kendine hobi edinmiş, çalışmayı eğlence olarak gören ( ki bizlerle çalışmaya başladığınızda en net hissettiğiniz bu kısmımız olacak) yaptığımız işlerin tahsilatında değil de üretiminde mutlu olan ve reklamın iş hayatında hiç bitmeyecek bir serüven olduğunun bilincinde olan birkaç delinin bir araya gelmesiyle oluşan bir ekibiz.

Çalışma saatleri kelimesindeki saatler bölümünü sırf çoğul eki olduğu için yanlış anlamış ( ofisin ışıkları sabaha kadar yanar) arayan yol arkadaşlarımıza mesai saatleri dışındayız yarın bakalım cümlesini ayıp olarak nitelendiren, ve şirketinizi şöhretin basamaklarını tırmandırırken yanınızda sizinle o heyecanı ve mutluluğu paylaşarak beslenen garip insanlar topluluğuyuz.

Pahalı ve gereksiz olan ürünleri bırakın size sunmayı, kendi ajansımıza bile sokmayan verimliliğin para kazanmaktan çok daha önemli olduğunun bilincinde, iş dışındaki konularda iddialı yaşamayı sevmeyen, en önemlisi para kazanmayı değil birşeyler üretmeyi ve ürettiği şeye bakıp ondan keyif almayı seven insancıklarız.

Aslında bu kadar uzatmaya gerek yok. Biz siziz! Sizlerden biriyiz. O şirket bir evse ki her şirket aslında bir aile, bir evdir. Biz o evin çocuğuyuz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir