Kurumsal Kimlik

En heyecanlı bölüm! DOĞUM ANI !

En az sizler kadar bizim içinde en heyecanlı olan bölüm. Şirketinizin yüz hatlarının ortaya çıkacağı an. Evet evet ! Yanlış duymadınız. İsim ve logo ile başlayan bu süreç şirketinizin bundan sonra nasıl anılacağı hususunda hayati önem arz etmektedir.

Hepimiz bir kartviziti elimize aldığımızda kısa bir süre inceleriz. Adres ( hangi semtte olduğu) telefon gibi bilgilerden sonra şahsın şirket mailimi yoksa şahsi mail mi kullandığına dikkat ederiz. Ve hiçbirimiz kendimizi kandırmayalım şirket maili tadında uzantıları olan adresleri olan insanlara hepimiz daha kurumsal gözlerle bakmaya başlarız.

İşte biz tam olarak bu noktada yanınızdayız. Profesyonel grafiker kadromuzla logonuzu oluşturduktan sonra bu logoyu nerede nasıl kullanacağınıza dair standartlar belirleriz. ( web sitenizde,tabelanızda, promosyon ürünlerinizde vs.) Daha sonra web sitenizi, seo hizmetlerinizi de dahil ederek faaliyete açıyoruz. Bu kısımda firmanuz dünya pazarına gözlerini açmış oluyor. Sonrasında sırasıyla matbu evraklarınız (fatura,irsaliye vs.), şirket içi kırtasiye malzemeleriniz ( antetli kağıt, cepli dosya vs.) tabelanız, ofis içi dekorasyonlarınız hep bu kurumsal üzerinden tasarlanmaya ve üretilmeye başlanır.

Unutmayınız ! Fil Art sadece bir tasarım ajansı değildir. Tasarladıktan sonra üretip kapınıza teslim eder.

Uzun sürmesini ümit ettiğimiz yol arkadaşlığımız tam olarak bu noktada başlar. Hedeflediğimiz 20. Yılınızı koca bir şirket olarak kutlarken yanınızda olup sizinle bu haklı gururu paylaşabilmektir

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir