• 0312 287 4859
  • info@duranfil.com

Promosyon Çalışmaları

Promosyon Çalışmaları

Yapılan bir araştırmaya göre insanlar için en büyük ve kıymetli hediyeler çocukları tarafından hediye edilenlermiş. Bunun sebebi sizin büyüttüğünüz birşeyin kendi ayaklarının üzerinde durup para kazanmaya başlayarak size bir hediye getirmiş olması olabilir mi ? Olabilir!

Çocuğumuz artık meşhur! Marka bilinirliği arttı. Şimdi sıra akıllarda kalmak. Şimdi diyeceksiniz ki iki kalem bir defter bir duvar saati ile mi akılda kalacak! Hem de bu kadar sosyal medya çalışmamız varken. Peki ! Hemen soralım. Gün içinde pek çok müşteri ziyaret ediyoruz. Ve hepimiz (bizde meslek hastalığı olduğu için daha çok dikkat ederiz) insanların çalışma ortamlarında şöyle bir göz gezdiririz. Mesela bir inşaat firmasısınız ve bir işinizi çözmek için çevre ve şehircilik bakanlığı na gittiniz. Müdür bey in masasında anka inşaat ın bir bloknotunu ve kalemliğini, duvarda da başka bir insaat firmasının saatini gördünüz. Otomatikman içinizden adamlar ne kadar güçlüler demek ki dediniz. Sizce siz anka inşaat ı bir daha unutur musunuz ? Aslında mesele de tam olarak bu ! AKILDA KALMAK. Kimin odasunda kimin masasında ne kadar çok gözükürseniz hem masa sahibine hem ziyaretçisine kendinizi göstermiş ve haberdar etmiş olursunuz.

Bazılarınız duyar gibiyim. Okurken aman canııım ne gerek var diyorsunuz. O zaman soruyorum yüzyıldır tüm dünyanın aklına adını mıh gibi kazımış bir içecek firması var. Hepiniz şu an adını söylediniz değil mi ? Peki onun promosyona tanıtıma ihtiyacı mu var ? Adamlar hala bardak tepsi saklama kabı dağıtıyırlar. Hepimizin evinde rafta arasak çıkar şimdi birtane kesin! Oysa ki tüm dünya tanıyor, ihtiyaçları mı var ? İşte onların derdi de unutulmamak sevgili yol arkadaşlarımız. Evinizde, odanızda, mutfağınızda olmak !

Unutmayalım ! Ne demiştik başta? Reklam bitmeyen bir serüvendir 🙂

admin

Mesajınızı bırakın